Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Poslednji sms koji ste primili..?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPet Avg 22 2008, 17:23

Koji je poslednji sms koji ste primili???


moj je ''jel oces nokiu 6030'' Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyNed Avg 31 2008, 17:15

jebemt... sutra skola to mi je poslao drug
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyUto Sep 02 2008, 22:45

a ok....cujemo se i vidimo sutra....naj drugarica
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPet Okt 17 2008, 22:59

ok nazvacu te ja sutra

od drugarice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptySub Okt 18 2008, 20:24

pa gde da se widimo??-decko
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPon Okt 20 2008, 00:15

ODG!-drugarica
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyNed Okt 26 2008, 15:08

ok! Dogoworili smo se-naj drugarica...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPon Okt 27 2008, 14:31

ja sa tatom,wracam se iz nowog
sada,morali do stana,a ja nisam smela
da kazem da mi je lose,wodili bi me
kod lekara..e owo mi je zadnji dinar!widimo se
WTP!-najbolja drugarica!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPet Nov 07 2008, 23:18

Imamo folklor-naj drugarica(valjda) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyNed Nov 09 2008, 09:25

Jesil to ljuta na mene pa neces da pises? - Drug... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyPet Nov 14 2008, 05:06

Jos jednom joj se javi,polomicu ti ruke i noge majmune glupi ,a ko je poslao,nepoznati broj,neki kreten Very Happy,samo da mi ga je naci Very Happy bilo bi Poslednji sms koji ste primili..? 964248
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptySub Nov 15 2008, 09:14

Odmah sefe! - od bate...rekla sam mu da mi uplati kredit Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptySub Nov 15 2008, 10:34

lepo i ti spavaj i lepo sanjaj,dolazim u subotu uvece,videces sta sam ti kupila kad dodjem....-sekica(valjda mi je to zadnji sms ne znam)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? EmptyNed Nov 16 2008, 16:53

daj dodji malo kod mene.._sestra od strica!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poslednji sms koji ste primili..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji sms koji ste primili..?   Poslednji sms koji ste primili..? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poslednji sms koji ste primili..?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji je najbolji ljubavni savet koji ste do sad dobili???
» Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??
» Koji mob koristite?
» Predmet koji bas i newolite...??
» Koji vam je najbolji dan u nedelji?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: