Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? EmptyNed Nov 16 2008, 18:45

Svi mi imamo nadimke, u skoli nas zovu ovako, u kraju gde zivimo onako....ali znam dosta ljudi koji nemaju dugacko ime, a i vole ga na kraju krajeva pa bi hteli da ih ljudi tako zovu a ne po nadimku. A opet ima i zanimljivih nadimaka....i neki bas vole svoje nadimke. I svi ih samo tako zovu pa retko ko i zna njhovo pravo ime. Recimo ja sam dobila nadimak u detinjstvu koji je duzi od mog pravog imena, sto je cudno, obicno je nadimak kraci, mada eto ne mora da znaci, i svi u porodici i kraju gde sam odrasla me znaju samo tako i niko ne zna moje pravo ime...ponavljam ni sira porodica (pod uzom podrazumevam mama, tata, braca, sestra al rodjeni) ovi ostali misle da mi je nadimak pravo ime. Zanimaju me vasa iskustva i vasi nadimci.
Ima i zanimljivih situacija po kojima je neko dobio nadimak pa ako zeli neka podeli sa nama tu situaciju. I da li ste sami sebi dali nadimak i insistirate da vas tako ljudi zovu, ili vam ga je neko drugi dao???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? EmptyNed Nov 16 2008, 20:44

meni je jednako kako god da me zowu..ili po nadimku ili prawim imenom..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? EmptyPon Nov 17 2008, 03:29

Mene zovu imenom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? EmptyČet Jun 25 2009, 17:45

Mima mi je nadimak...i nawikla sam da me zowu tako...mada mi ne smeta da me neko zowe Mirjana....ali kad me nazowu Miro...poludim xD
Tako me zowe samo jedna osoba Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? EmptyPet Jul 03 2009, 16:22

Ja ne volim da me zovu imenom zato sto je najruznije ime..
a volim kad me zovu Jagoda,Jagodica Bobica.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??   Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji je najbolji ljubavni savet koji ste do sad dobili???
» Koji mob koristite?
» Predmet koji bas i newolite...??
» Koji vam je najbolji dan u nedelji?!
» Poslednji sms koji ste primili..?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: