Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji vam je najbolji dan u nedelji?!

Ići dole 

Koji vam je najbolji dan u nedelji?!
PONEDELJAK 6 3,66%
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap10%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 10% [ 1 ]
UTORAK
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap0%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
SREDA
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap10%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 10% [ 1 ]
ČETVRTAK
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap0%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
PETAK
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap40%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 40% [ 4 ]
SUBOTA
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap20%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 20% [ 2 ]
NEDELJA
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap0%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
VOLIM SVE DANE U NEDELJI!
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap10%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 10% [ 1 ]
MRZIM SVE DANE U NEDELJI!
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap0%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
NE ZNAM!
Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_lcap10%Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 10
 

AutorPoruka
Gost
Gost




Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! EmptyNed Nov 16 2008, 20:57

Koji vam je najbolji dan u nedelji?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! EmptySub Maj 30 2009, 10:45

Sreda...zato shto imam najmanje chasowa...tj imam najlakshe chasowe, a imam i informatikuuuuu! xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! EmptyPet Jun 26 2009, 14:33

petak...!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! EmptyPet Jun 26 2009, 15:52

petak ba....zarsawa se skola.....konacno...Very Happy:D:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! EmptyPet Jun 26 2009, 17:14

Pondedeljak mi je dan kada sam se rodio Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je najbolji dan u nedelji?!   Koji vam je najbolji dan u nedelji?! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji vam je najbolji dan u nedelji?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji je najbolji ljubavni savet koji ste do sad dobili???
» Poslednji sms koji ste primili..?
» Najbolji avatar?
» Najbolji logo!!!
» Najbolji drug/ca na forumu.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: