Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najbolji drug/ca na forumu.....

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyČet Okt 30 2008, 19:57

Zasto?? i koji je to clan!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyPet Okt 31 2008, 17:34

ti!! moja naj amigita!!!!! tina!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptySub Nov 01 2008, 08:43

Drug Ilija...mislim, jedina muska osoba koja dodje ponekad Laughing a zasto, pa zato sto je extra lik Very Happy

a drugarica Tina naravno...moja sekicaaa!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptySub Nov 01 2008, 23:18

I meni pika Very Happy,stvarno je extra,mnogo je volim na drugarski nacin,i uvek cu biti tu za nju Very Happy,a drug,ni neznam nikog ovde Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyPet Nov 07 2008, 21:50

drugarice sve a drug eto neka bude ilija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyPet Nov 07 2008, 22:16

PIKACHUU
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyPet Nov 07 2008, 22:30

pikaa(moja sekicaaaaaaaaaaaaaa) i zeljka!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... EmptyNed Nov 09 2008, 09:28

ma svi bre....super se mi....bas zato sto iz dana u dan opet dolazite ovde Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolji drug/ca na forumu..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji drug/ca na forumu.....   Najbolji drug/ca na forumu..... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji drug/ca na forumu.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji vam je najbolji dan u nedelji?!
» Vase misljenje o forumu
» Najbolji avatar?
» Najbolji logo!!!
» Vas najbolji prijatelj...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: