Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyPet Avg 22 2008, 15:28

Koje su ti najvaznije osobe u zivotu???

Meni je najnajnajvazniji moj brat...uvek je tu kad mi treba i mnogo ga volim bez obzira na to sto se stalno svadjamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyNed Avg 31 2008, 16:44

devojka i porodica
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyČet Sep 04 2008, 17:27

drugarica i roditelji...i decko al najvise naj drugarica...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyPon Okt 13 2008, 21:22

brat!mi se uwek tucemo ali i stitimo jedno drugog!
za swaku losu ocenu me je zastitio i slagao mamu
i tatu ali i ja njega!
on je 8. razred i prawi mnoge gluposti u skoli koje
znam samo ja i njegowi naj drugowi!
ma car!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyPon Nov 03 2008, 16:07

meni mama i braca... Braca zato sto me ztitie i uvek su tu da mi pomognu jeste da se tucemo i svadjamo...a mama pa zato sto mi je roditelj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? EmptyPet Jul 10 2009, 21:51

moj decko sada..i naravno porodica.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???   Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» osobe od 12 do 16 god
» Sta vam fali u zivotu???
» Najduza veza u zivotu???
» Sta bi ste uzeli od osobe iznad???
» Najruznije osobine kod osobe suprotnog pola ??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: