Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta vam fali u zivotu???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyPet Avg 22 2008, 17:42

Sta je to sto vam fali....?????????????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyUto Avg 26 2008, 15:50

hvali mi nesto(tajna).........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyUto Avg 26 2008, 19:35

ama bas nista...zivim ko kraljica...zezam se...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyNed Avg 31 2008, 17:01

nista
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyPet Okt 17 2008, 22:54

fali mi 100 din. da uplatim krediiiiiit!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyPon Okt 20 2008, 00:34

Pikachu ::
fali mi 100 din. da uplatim krediiiiiit!!!
wec mesec dana neam kredit!uwek swe kupim a kredit nikad ne uplatim!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptySub Nov 01 2008, 23:39

Meni,hmmm,da upoznam neke osobe,Very Happy i piku naravno pa seka mi je Very Happy,e da i neko na koga mogu da trosim kredit,hahah,salim se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptySre Nov 05 2008, 09:34

ilijar10 ::
Meni,hmmm,da upoznam neke osobe,Very Happy i piku naravno pa seka mi je Very Happy,e da i neko na koga mogu da trosim kredit,hahah,salim se Very Happy

seka??? Neutral salim seee Razz a postosamja konacno uplatila kredit....mogo bi da mi das tvoj br. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptySre Nov 05 2008, 20:32

i meni isto KREDIT....imam samo 2 din. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyNed Nov 09 2008, 02:06

Pikachu ::
ilijar10 ::
Meni,hmmm,da upoznam neke osobe,Very Happy i piku naravno pa seka mi je Very Happy,e da i neko na koga mogu da trosim kredit,hahah,salim se Very Happy

seka??? Neutral salim seee Razz a postosamja konacno uplatila kredit....mogo bi da mi das tvoj br. lol!
Dao sam ti na msn hehe lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyNed Nov 09 2008, 09:03

e pa....fali mi 5 iz fizickog....opet mi dala 4...jadna ona ove skolske godine! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptyPet Nov 14 2008, 05:10

al ste ludi svi za 5 icama lol! meni vazno sta znam,a ne koji ce mi ocenu ko dati Very Happy,sta mi fali,nista,samo motka u glavi lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptySub Nov 15 2008, 09:11

Ilija dobro si provalio lol!

uhhh....fali mi Tinaaaa!!! ocu Tinuuu! Dajte mi Tinuuu!!! Sta vam fali u zivotu??? 681555
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? EmptySub Nov 15 2008, 10:40

fali mi pamet u glavi i reket po glavi


zezam se fali mi loptica i reket za stoni tenis!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vam fali u zivotu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam fali u zivotu???   Sta vam fali u zivotu??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vam fali u zivotu???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najduza veza u zivotu???
» Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???
» prvi susret prvi poljubac prvi... uvek u zivotu pamtimo ono sto nam je ilo prvo zato je mnogo vazno da nam ti momenti budu posebni...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: