Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 osobe od 12 do 16 god

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




osobe od 12 do 16 god Empty
PočaljiNaslov: osobe od 12 do 16 god   osobe od 12 do 16 god EmptyPet Okt 17 2008, 19:40

Da li neko ko ima 12 - 16 godina u proseku moze znati sta je to ljubav?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




osobe od 12 do 16 god Empty
PočaljiNaslov: Re: osobe od 12 do 16 god   osobe od 12 do 16 god EmptyNed Okt 26 2008, 09:44

da...moze! Very Happy uglavnom misle da ne moze jer su jos mladi....ali ja mislim da moze Very Happy evo ja sam osetila ljubaaaav osobe od 12 do 16 god 463361
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




osobe od 12 do 16 god Empty
PočaljiNaslov: Re: osobe od 12 do 16 god   osobe od 12 do 16 god EmptyNed Okt 26 2008, 13:56

e da u prawu si...i ja sam osetila ljubaw dok mi drugi newjeruju!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




osobe od 12 do 16 god Empty
PočaljiNaslov: Re: osobe od 12 do 16 god   osobe od 12 do 16 god EmptySub Nov 01 2008, 06:36

Pika,e ovako da razjasnimo nesto i ti tina,ljubav je jedno a zaljubljenos drugo Very Happy,kad si zaljubljena sve ti je extra,na sedmom nebu si,i sve naj,a ljubav je ono sto ostane kad prodje zaljubljenost,onda ostane ili prijateljstvo,ili ljubav ili nista! nadam se da vam je jasno,a sad moze,ali ne svaka,samo izuzeci Very Happy,ali msm da pika moze,puno je napredna za svoje godine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





osobe od 12 do 16 god Empty
PočaljiNaslov: Re: osobe od 12 do 16 god   osobe od 12 do 16 god Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
osobe od 12 do 16 god
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta bi ste uzeli od osobe iznad???
» Ko su najvaznije osobe u tvom zivotu???
» Najruznije osobine kod osobe suprotnog pola ??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: