Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad je vreme za prvi put???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyPet Avg 29 2008, 13:52

kad je po vama idealno vreme za prvi put???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyČet Sep 04 2008, 18:03

ima jos do toga...ja nameravam da u 18 god izgubim nevinost...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptySub Sep 06 2008, 13:21

pa nema tu idealno vreme...kad osetis potrebu da to uradis..uradis i gotovo... dobro nije bas tako, al tako nekako Very Happy

ja planiram negde oko 15-te...al ne zna se jos nista Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptySub Nov 01 2008, 22:58

Pikachu ::
pa nema tu idealno vreme...kad osetis potrebu da to uradis..uradis i gotovo... dobro nije bas tako, al tako nekako Very Happy

ja planiram negde oko 15-te...al ne zna se jos nista Laughing
Hmmm,malo Sad,ali ok,tvoja volja,ali jbg,kad naidje onaj dobar za to,i vi ste spremne,onda je trenutak,moze i sa 14,i sa 24,nema pravila.ali msm pika,15 ti je malo,ovako,gledaj,nemoj pogresno da shvatis i da mislis da te bredjam,ali muskarcima je cilj da spavas sa njima par puta i cao,onda te ostave ili ti njih,a cim bude tako par puta,onda pocinju da te zovu fuxa,a to stvarno nije uredu od muskaraca,veruj mi tako je krecem se u tom drustvu,i znam govore ribi sve naj ovo,ono,kad dobiju,onda raskid i pricaju da je fuxa,zato bre,sto kasnije to bolje,a da ocekujes nekog ozbiljnog i koji nece da ode posle sexa,hmmm,pre 22 godine nemoj da ocekujes,ali moze da se desi izuzetak Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyNed Nov 02 2008, 18:03

[/quote]Hmmm,malo Sad,ali ok,tvoja volja,ali jbg,kad naidje onaj dobar za to,i vi ste spremne,onda je trenutak,moze i sa 14,i sa 24,nema pravila.ali msm pika,15 ti je malo,ovako,gledaj,nemoj pogresno da shvatis i da mislis da te bredjam,ali muskarcima je cilj da spavas sa njima par puta i cao,onda te ostave ili ti njih,a cim bude tako par puta,onda pocinju da te zovu fuxa,a to stvarno nije uredu od muskaraca,veruj mi tako je krecem se u tom drustvu,i znam govore ribi sve naj ovo,ono,kad dobiju,onda raskid i pricaju da je fuxa,zato bre,sto kasnije to bolje,a da ocekujes nekog ozbiljnog i koji nece da ode posle sexa,hmmm,pre 22 godine nemoj da ocekujes,ali moze da se desi izuzetak Sad[/quote]

U prawu si ilija!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyPon Nov 03 2008, 10:05

ej ljudi jbt sta sad ne smem da imam decka do 30 god da me neko ne bi sjebo....opustite se malo, to je zivot...necu ja naravno da spavam s deckom samo zato sto to on hoce, i zbog drugarica...ali ako ga volim i ako sam spremna za to, sto da ne....naravno, postoji mnogo budala kojima je bitno samo to sto si ti ilija reko, al postoji majku mu i ovih normalnih.....mislim ne znam, mnogo razmisljate jbt...opustite se malo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyPon Nov 03 2008, 10:08

ej ljudi jbt sta sad ne smem da imam decka do 30 god da me neko ne bi sjebo....opustite se malo, to je zivot...necu ja naravno da spavam s deckom samo zato sto to on hoce, i zbog drugarica...ali ako ga volim i ako sam spremna za to, sto da ne....naravno, postoji mnogo budala kojima je bitno samo to sto si ti ilija reko, al postoji majku mu i ovih normalnih.....mislim ne znam, mnogo razmisljate jbt...opustite se malo Wink

Ilijar10 ::
moze i sa 14,i sa 24,nema pravila.ali msm pika,15 ti je malo,
....hmmm...moze sa 14, a 15 je malo....
scratch

A da...nisam ja rekla da cu sad tacno u 15...ono da cekam rodjendan i da istrcim na ulicu i s prvim da odem u krevet.....nego kazem ono, od 15-te je dozvoljeno....a sad sve zavisi kakvog cu decka imati u tom trenutku i dal cu to zeleti... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyČet Nov 06 2008, 01:10

Pa ok pika,msm nisi me skontala onako kako treba,ali ae nevazno,rto,nek ti bude sve naj,i eto,sve ok? izvini sto sam ti solio pamet i brinuo za tebe Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyČet Nov 06 2008, 15:18

ilijar10 ::
Pa ok pika,msm nisi me skontala onako kako treba,ali ae nevazno,rto,nek ti bude sve naj,i eto,sve ok? izvini sto sam ti solio pamet i brinuo za tebe Sad

ne ne ne....ne kazem da si mi solio pamet....u pravu si ti, nekim delom.....i hvala ti sto brines za mene......ali nisi mi bas najbolje jasan....prvo kazes kako je dozvoljeno i sa 14 i sa 24 ako volis tu osobu i ako znas da je ona ta PRAVA osoba sa kojoj zelis to da uradis...a posle meni kazes kako mi je 15 malo....a i ja sam tih 15 rekla onako, jer mislim da je od tad ok da imas sex, al to ne znaci da cu ja bas tad da to uradim...ko zna mozda to bude u 17, 18.....nista se ne zna.... ali to sad nije ni bitno....tema je 'koliko god je idealno za prvi put' a ne dal cu ja da to uradim u 15 il 18..a na temu smo oboje odgovorili onako kako mislimo da je ok....tako da bi to bilo to Smile ....u svakom slucaju hvala sto brines za mene, al stvarno nema toliko potrebe za tim... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyNed Nov 09 2008, 01:39

Ne,ne,ne ok je,upavu si ti,ja sam se zaneo malo,malo previse brinem Sad,izvini stvarno Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyPon Nov 10 2008, 18:28

ne moze se reci prawo wreme...to se desi..kad se desi..Laughing ne mozemo to da planiramo...mozda se desi ranije a mozda i kasnije...:p
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptyPon Nov 10 2008, 18:40

IMAJTE SEX IZ LJUBAWI,JER JEDNOM SE ZIWI,PA UZIWAJTE U TOME! NEMA WEZE KOLIKO GODINA IMASH. U danashnjoj omladini,nishta nije neochekiwano...Tako da opustite se,i kad budete sigurni da ste dowoljno spremni,uradite to! Ako zaista zelite,ALI........ SA KONDOMOM MOLICU LEPO,NE DA NEKO ZATRUDNI....hahahahhahahahahahaha...to wam je moj ludi sawet!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptySre Nov 12 2008, 17:01

E da i samo je jedan prvi put Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? EmptySre Nov 12 2008, 17:47

Maky94 i Ilijar10...ako ste nesto zaboravili da dodate...koristite edit Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad je vreme za prvi put??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je vreme za prvi put???   Kad je vreme za prvi put??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad je vreme za prvi put???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» prvi susret prvi poljubac prvi... uvek u zivotu pamtimo ono sto nam je ilo prvo zato je mnogo vazno da nam ti momenti budu posebni...
» Prvi put??
» Prvi kiss
» Ljubav na prvi pogled..
» Ljubav na prvi pogled...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: