Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljubav na prvi pogled...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyČet Avg 21 2008, 22:32

Da li verujete u ljubav na prvi pogled???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyNed Avg 31 2008, 16:39

ja da sto ne
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyČet Sep 04 2008, 17:32

pa postoji...ustvari uverila sam se...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptySub Nov 08 2008, 01:21

da verujem...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyNed Feb 08 2009, 20:51

Neverujem..verujem u naklonost ili simpatisanje na prvi pogled..ipak,za ljubav je potrebno nešto više ..govorimo o sekundama,pogled..zar ne?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyPet Jun 26 2009, 11:54

Iceland_girl ::
Neverujem..verujem u naklonost ili simpatisanje na prvi pogled..ipak,za ljubav je potrebno nešto više ..govorimo o sekundama,pogled..zar ne?!

Wink Tooootalno se slazhem... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: DA verujeM!   Ljubav na prvi pogled... EmptySub Jun 27 2009, 01:16

Ja sam se uwerio kad sam upoznao, jednu Devojku sa ovog Foruma ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... EmptyPet Jul 10 2009, 21:51

ne,neverujem.. No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubav na prvi pogled... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled...   Ljubav na prvi pogled... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubav na prvi pogled...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav na prvi pogled..
» Prvi kiss
» Prvi put??
» Kada se razocarate u ljubav...
» Da li ljubav moze da dosadi???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: