Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li vam je devojka ljubomorna???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam je devojka ljubomorna???   Da li vam je devojka ljubomorna??? EmptyPet Avg 22 2008, 20:29

Da li vasa devojka uvek zeli da zna gde ste i s kim...i da li vam brani da se druzite sa starim drustvom (devojkama)...i slicne stvari???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je devojka ljubomorna???   Da li vam je devojka ljubomorna??? EmptyNed Avg 31 2008, 16:33

ne sigurna je da je ne varam lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je devojka ljubomorna???   Da li vam je devojka ljubomorna??? EmptySub Nov 01 2008, 22:36

Nije,zasad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je devojka ljubomorna???   Da li vam je devojka ljubomorna??? EmptyNed Nov 09 2008, 08:57

Moj decko je bio....zato sto sam stalno bila s njegovim ortacima...a i ja sam bila ljubomorna na fudbal...jer je uvek radije ostajao da igra fudbal nego da ide samnom negde...ko da mu to trazim svaki dan a ne jednom u 100 godina!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je devojka ljubomorna???   Da li vam je devojka ljubomorna??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam je devojka ljubomorna???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sta ima jedna devojka od 18 god sto ona od 16 nema????
» PAMETNA devojka + GLUP decko...
» Stvari koje vam devojka nikako nece reci!!!
» Sta devojka nikako ne bi smela da uradi pred vama???
» Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Muski kutak-
Skoči na: