Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? EmptySre Nov 12 2008, 16:30

Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? EmptySre Nov 12 2008, 21:22

hmmm....jednostavno...ili je prihvatiti takvu kakva je...ili raskinuti sa istom...mislim da treceg nema....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? EmptyČet Nov 13 2008, 23:30

mislim da nema owde muskaraca...!!!!!!!!!!!oewo je muski kutak sramota da pisu dewojke!!

I ja se slazem sa pikachu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? EmptyPet Nov 14 2008, 03:13

i ja se slazem sa vama,jbt,zar sam ja jedini decko na ovom forumu ?? Sad,ust nije to tako lose Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? 87202 Koliko piletine,a ja subotar lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? EmptyPet Nov 14 2008, 14:10

Laughing ajde bre ovlacite te muskrce....mi devojke smo se smoooorile ovde Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? 681555

nego bre ilija ne skreci sa teme!!! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???   Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta raditi kada je devojka toliko vezana za roditelje, da ne pokusava da se suprotstavi, a ne raskinuti sa istom???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stvari koje vam devojka nikako nece reci!!!
» Sta devojka nikako ne bi smela da uradi pred vama???
» Da li vam je devojka ljubomorna???
» sta ima jedna devojka od 18 god sto ona od 16 nema????
» PAMETNA devojka + GLUP decko...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Muski kutak-
Skoči na: