Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li ljubav moze da dosadi???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptySub Nov 15 2008, 13:23

sta mislite o ovome a???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptySub Nov 15 2008, 15:07

da dosadila mi je ljubaw!!!!!Ewo to je primjer..mislim da se nikad wise necu zaljubiti!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptySub Nov 15 2008, 23:07

Au tebi nije dosadila ljubav,nego si se verovatno razocarala Very Happy,a ljubav nemoze da dosadi,moze samo da nestane,prestane,ali da dosadi ne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptyNed Nov 16 2008, 18:17

E pa dosadila mi je!!!Ako mi ne wjerujete wjerujte..a ako ne nemorate..meni je sad dosadno da se zaljubim..glupo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptyNed Feb 08 2009, 20:44

Jeste,može da dosadi ..ali meni je dosadila van veze .. kada sam bila u vezi nije bilo ni govora da dosadi ..sada već ne..doduše se i plašim zaljubiti i ishoda iz cele priče .. bolje mi je solo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? EmptySub Maj 30 2009, 11:07

pa ja mislim da mozhe....jer to wremenom prelazi u nawiku a onda i postaje dosadno....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ljubav moze da dosadi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ljubav moze da dosadi???   Da li ljubav moze da dosadi??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ljubav moze da dosadi???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kada se razocarate u ljubav...
» Ljubav na prvi pogled...
» Ljubav na prvi pogled..
» Najcudnije mesto gde ste vodili ljubav???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: