Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Volite ga/je a ima decka/devojku???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty
PočaljiNaslov: Volite ga/je a ima decka/devojku???   Volite ga/je a ima decka/devojku??? EmptySub Nov 15 2008, 13:00

Sta bi ste vi uradili u ovom slucaju???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite ga/je a ima decka/devojku???   Volite ga/je a ima decka/devojku??? EmptySub Nov 15 2008, 15:08

ako on woli tu dewojku..nek mu je sa srecom ta weza..!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite ga/je a ima decka/devojku???   Volite ga/je a ima decka/devojku??? EmptySub Nov 15 2008, 23:06

Ima dosta ovakvih slucajeva,i sve ih je vise,ali ako ga voli,nek joj je sa srecom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite ga/je a ima decka/devojku???   Volite ga/je a ima decka/devojku??? EmptyNed Feb 08 2009, 20:46

Evo to je upravo moj slučaj ..ja i on smo raskinuli,a on našao drugu devojku..a isto to meni nije pošlo za rukom,da nadjem nekog dobrog dečka tj. .. i eto ,moja osećanja prema njemu su ostala ista,a njegova se ohladila .. pa jadno je.. prolazim kroz centar i vidim ih zagrljene..gde da mi bude dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite ga/je a ima decka/devojku???   Volite ga/je a ima decka/devojku??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Volite ga/je a ima decka/devojku???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najvise volite???
» Kad nekog mnogo volite...
» Koga volite najvise na svetu???
» Da li ste uvek iskreni prema osobi koju volite...???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: