Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad nekog mnogo volite...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... EmptyNed Okt 26 2008, 09:19

Kako se tada ponasate...?
Da li to utice na vas zivot (misli se na ucenje, odnos s porodicom, prijateljima...)???
kako se osecate....? sta bi ste sve uradili za tu osobu..???
.................
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... EmptyNed Okt 26 2008, 14:31

swe bih uradila za njega...ali kontrolisem se...osecam se extra kao da sam se ponowo rodila...!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... EmptyPon Okt 27 2008, 14:05

pa ne utice!ja ne dozwoljawam!
moram da se kontrolisem!
sto kaze tina ko da sam se ponowo
rodila!ali se ne widi!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... EmptyUto Okt 28 2008, 18:42

uh....danas sam videla simpatiju....posandrcala sam...nisam znala ni sta pricam, nista......jos kad mi se javio.....malo je falilo da se onesvestim Very Happy

e sad utice mi na zivot naravno, zelela bi da samo ezim i mastam o njemu, mrzi me da ucim.....i tako
I osecam se kao da letim, kao da mogu sve....puna sam sebe....a cesto mi kazu da sam lepsa kad se zaljubim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... EmptyNed Feb 08 2009, 20:55

Ja tada prosto blistam ..pozitivno zračim,i to svi oko mene mogu da vide i osete..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad nekog mnogo volite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad nekog mnogo volite...   Kad nekog mnogo volite... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad nekog mnogo volite...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li ste se nakada mozda zaljubili u nekog....
» Najvise volite???
» Volite ga/je a ima decka/devojku???
» Koga volite najvise na svetu???
» Da li ste uvek iskreni prema osobi koju volite...???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: