Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? EmptySub Nov 08 2008, 21:27

... Exclamation Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? EmptySub Nov 08 2008, 22:49

ne znam ja misli da je neka domaca od grupe CIPI RIPI nali ne znam koja pesma ja mislim da su sve od njih...hehe Very Happy Very Happy Very Happy (za najgore) za najbolje pa ne znam ima ih dosta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? EmptyNed Nov 09 2008, 10:35

Najbolja ''aj riki martine'' znaci pesma rastura lol!

a najgora...Bob Marley....sve njegove pesme sem No Woman No Cry, i Get Up Stand Up....inace uzasno me nervira ta vrsta muzike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? EmptyNed Nov 09 2008, 17:53

neznam koja mi je najgora..a najbolja je Rbd-y no puedo olwidarte i y no se que paso..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? EmptyPon Nov 10 2008, 18:23

najbolje su swe od mojih omiljenih grupa...a najgora...severina gas gas,jelena tomashewic -oro...i tako te pesme...odwratne su mi

! FUJ!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??   Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolja i najgora pesma koju ste ikada culi??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» koja je vasa omiljena pesma???
» Da li ste ikada dozhiweli orgazam?
» Da li se ikada pitate koliko nekada znaci jedna sekunda???
» U koju skolu idete??
» Koju vrstu muzike slusate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Kultura :: Muzika-
Skoči na: