Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koju vrstu muzike slusate?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptySub Nov 08 2008, 20:52

pa koju vrstu muzike slusate....??? i koja muzika vas najbolje opusti? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptySub Nov 08 2008, 23:13

Hup hop/rap domaci,strani,ali i ostalo,ali ipak,najvise hip hop/rap Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptyNed Nov 09 2008, 10:32

najvise slusam Rock i pop....a volim balade skroz....one me opustaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptyPon Nov 10 2008, 18:20

heavy metal-metal,black metal...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptyPet Nov 14 2008, 05:41

maky94 ::
heavy metal-metal,black metal...Very Happy
Vrlo poucna muzika,samo nije za svacije usi Very Happy, pika,imam ja za tebe balada dosta Very Happy

https://ourplace.forumsr.net/tekstovi-pesama-domacih-f26/ovo-svi-da-procitate-obavezno-i-da-ostavite-komentar-d-t265.htm pogledajte to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptyPet Nov 14 2008, 15:48

pop..najwise balade!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? EmptyPet Jul 10 2009, 11:14

eo ovako ja slusam:
rnb,pop,balade,rock,metal(nesto malo) uglavnom stranu muziku,nesto i ne slusam nasu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koju vrstu muzike slusate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike slusate?   Koju vrstu muzike slusate? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koju vrstu muzike slusate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» **Sta slusate u ovom trenutku?**
» U koju skolu idete??
» Najloshija ocena koju ste dobili je?
» Najludja stwar koju ste uradili iz ljubawi?
» Da li ste uvek iskreni prema osobi koju volite...???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Kultura :: Muzika-
Skoči na: