Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako zamisljate taj trenutak

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyNed Okt 26 2008, 14:50

pa romantican momenat......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyPon Okt 27 2008, 14:12

pa pomalo se plasim...
cula sam da prwi put boli...!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyUto Okt 28 2008, 17:40

ja ne znam......plasim se...pomalo.... Very Happy
al ne znam, sta jbt ona stvar treba da udje u tebe....mislim......aaaa....nemam pojma, meni to bre strasno!!! znam da sad mislite da sam idiot al jbg.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyUto Okt 28 2008, 20:25

uh...plasite se??????????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySre Okt 29 2008, 09:25

pa da....mislim nije da se plasim...al opet ne znam......... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySre Okt 29 2008, 19:22

PA OBICNA TREMA!!!!!

Pokusaj da pises malim slovima u buduce

Edit by: Pikachu
Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySub Nov 01 2008, 06:08

Hmm,pikachu,ovako,znaci,prvi put mora da boli,a koliko boli to zavisi od raznih okolnosti,koliko si opustena,koliko zelish to,......ma obicna tremica,nebrini,kad bude vreme neces imati tremu,i samo nemoj da uradisto zbog nekog decka da bi ga tako zadrzala ili zbog ono drugarice jesu a ja nisam,vecina laze,msm moj ti savet,pre 16 nemoj,jako malo koja je to uradila pre 16,vecinom lazu,msm postujem te puno i dajem ti drugarski savet,ma pusti nek pricaju,ko ti je pravi prijatelj stace uz tebe,opusteno Very Happy

E da,ako to ucinis sa osobom sa kojom stvarno zelis a ne koja te prisiljava i budes to stvarno zelela i opustena budes,jako je lep osecaj,a i jos nesto,sto manja to uradis,manje ce ti biti lepo,nekazem sad da to uradis sa 40,ali 16-19 su najgodine za prvi put Very Happy veruj mi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySub Nov 01 2008, 08:28

ma znam ilija, ponovili su mi to 100000 puta....al dzaba.... Laughing ma to je samo zbog godina verovatno.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySub Nov 01 2008, 22:48

Pikachu ::
ma znam ilija, ponovili su mi to 100000 puta....al dzaba.... Laughing ma to je samo zbog godina verovatno.... Very Happy
Opusteno,sve ce biti ok,samo nemoj da zuris Very Happy,nista neces izgubiti,samo mozda kog decka koji te lazno voli,ali oni nisu vredi toga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyPon Nov 10 2008, 18:54

pa prwi put swe boli! al trpi brate...loool...mozda bude nerwoza pre toga...al waljda ce se neko opustiti..pa nece ti on odma da nabije onu stwar...hahahha...


taj trenutak ce biti...romatichan...ma ne znam...shto uopshte to pricham...pa ne znam.a.kako bude bice..lepo waljda...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptySre Nov 12 2008, 16:56

maky94 ::
pa prwi put swe boli! al trpi brate...loool...mozda bude nerwoza pre toga...al waljda ce se neko opustiti..pa nece ti on odma da nabije onu stwar...hahahha...


taj trenutak ce biti...romatichan...ma ne znam...shto uopshte to pricham...pa ne znam.a.kako bude bice..lepo waljda...Very Happy
Jok brate,nemora da boli prvi put,sve zavisi,nervoze moze da bude uglavno je i ima,pa jbg,msm kazes decku kako zelis sta ti smeta,jbg,niste vi iskusni neznam ni ja koliko,oputeno,sve sto nevalja ili nesto treba reci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyNed Nov 16 2008, 11:15

ilija,ali ona je zhensko...a ja koliko sam chitala o tome...u knjizi,pishe i da prwi put boli..a to...shto se ona plashi...to je wec neshto drugo...jednog dana,ona ce morati da prewzidje taj strah..mislim,kako ce da ima decu,ako se josh plashi...mico,bice swe u redu..widecesh... Twisted Evil Kako zamisljate taj trenutak 501882
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyPon Nov 17 2008, 03:20

Ali stvar je u tome da boli,ALI NIJE OBAVEZNO,sve zavisi od partnera i raspolozenja,koliko zele,koliko su opusteni,.... puno stvari
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak EmptyPon Nov 24 2008, 22:37

Kod:
ilijar10
Moderator


Slazem se s'tobom potpuno..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zamisljate taj trenutak Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate taj trenutak   Kako zamisljate taj trenutak Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zamisljate taj trenutak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako se sada osecate??
» Kako kontrolisete swoj bes??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: