Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako kontrolisete swoj bes??

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako kontrolisete swoj bes?? Empty
PočaljiNaslov: Kako kontrolisete swoj bes??   Kako kontrolisete swoj bes?? EmptyNed Nov 16 2008, 18:40

Dakle, na koji nacin uspevate da se smirite i da ne iskaljujete svoj bes ili nervozu na drugima (posebno ne na onima koji to ne zasluzuju)? Meni to bas i ne ide, ali trudim se.... Pocinjem da se bavim sportom, pa se nadam da cu na taj nacin izbaciti negativnu energiju, nervozu itd....
Kako to funkcionise kod vas?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako kontrolisete swoj bes?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako kontrolisete swoj bes??   Kako kontrolisete swoj bes?? EmptyPon Nov 17 2008, 03:40

Au pa znas kako,kad svaki dan opicis po 5 serija od 50 sklekova,10 serija od 70 trbusnjaka isto toliko cucnjeva,i trcanje 10 km,dok nisam sjebo koleno,neesto ni nemas viska snage,ali i kad imam o5 samo vezbam ili igram fudbal,iglavnom taj fazon,ali kad prekipim,onda prvo verbalno nasile,ako neprimiri,onda pesnice rade Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako kontrolisete swoj bes?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako kontrolisete swoj bes??   Kako kontrolisete swoj bes?? EmptyPon Nov 17 2008, 15:08

Kratko i jasno...placem! Tako se nekako skroz isprazim, ne znam....a ponekad napunim neki dzak s cebicima i nekim starim stvarima i udaram, ali pokusavam da izbegnem zato sto sam sjebala ruke, bile su mi ko da sam kopala.... Laughing ....sad su srecom ponovo okej Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako kontrolisete swoj bes?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako kontrolisete swoj bes??   Kako kontrolisete swoj bes?? EmptyČet Nov 20 2008, 14:25

...pustim malo zivlju muziku i nabacim osmeh na lice pa kad vidim kako drugi pozelene od muke jer mi nemogu nista meni odmah bude bolje Kako kontrolisete swoj bes?? 111766
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako kontrolisete swoj bes?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako kontrolisete swoj bes??   Kako kontrolisete swoj bes?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako kontrolisete swoj bes??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako se sada osecate??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: