Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dali znate da prepoznate prijatelje...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptyPet Okt 17 2008, 20:54

Dali znate da prepoznate prijatelje kad su u newolji i kad su tuzni??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptySub Nov 15 2008, 17:54

da ja znam..ja tacno znam sta oseca moja naj drugarica..!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptySub Nov 15 2008, 17:56

Takodje znam.....i dosta puta mi se desilo da znam sta tacno razmislja, i da znam sta ce tacno da kaze.....moju najbolju drugaricu poznajem vrlo dobro, kao sebe.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptySub Nov 15 2008, 23:16

Pa da,umem Very Happy,valjda,nadam se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptyNed Nov 16 2008, 11:28

ja valjda umem ali zato mene moja drugarica ume samo tako
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... EmptyPet Jul 10 2009, 21:50

Pa ne sve prijatelje..sa svim prijateljima nemam jednak odnos.. od onih koji su mi najbliži..za koje znam kako dišu,naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali znate da prepoznate prijatelje...   Dali znate da prepoznate prijatelje... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali znate da prepoznate prijatelje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dali ste wec..??
» dali biste oprostili prevaru?
» Dali fizicki izgled ima bitan znacaj u pronalazenju partnera??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: