Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 dali biste oprostili prevaru?

Ići dole 

dali biste oprostili prevaru?
DA
dali biste oprostili prevaru? Vote_lcap13%dali biste oprostili prevaru? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
NE
dali biste oprostili prevaru? Vote_lcap13%dali biste oprostili prevaru? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Razmislio/la bih
dali biste oprostili prevaru? Vote_lcap74%dali biste oprostili prevaru? Vote_rcap
 74% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 8
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyPet Okt 17 2008, 19:42

dali biste oprostili prevaru?I??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyNed Nov 02 2008, 01:08

Hmmm,verovatno bih,ali i posle toga,nista nebi bilo kao pre,jer svaka rana koja prodje ostane trag,nista nezaceli sasvim Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyNed Nov 02 2008, 11:19

mislim da bi verovano dooobro razmislila...ako je nesto sitno,mozda b i oprostila ali kao sto ilija kaze, nista ne bi bilo isto....
a da je nesto bas bas...npr, da me vara vec 5-6 meseci, ili s nekim ko mi je bitan u zivotu....ona ne bi oprostila!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyUto Nov 04 2008, 13:08

možda bih prvo razmislila Very Happy¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) ¸.•*¨
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¸.•*¨) ¸.•*¨) ¸.•*¨
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptySub Nov 08 2008, 00:53

ako je nesto malo u pitanju onda bih mozda oprostila ali da je nesto veliko dooobro bih razmislila da li da oprostim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyNed Feb 08 2009, 20:49

Oprostila sam se i najgadnije opekla.. moj savet svim devojkama je da N I K A D ne oproste prevaru ..svi muškarci su po tom pitanju I S T I ..samo im se razlikuje jmbg!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyPet Jun 26 2009, 13:42

OPROSTILA DA,ZABORAWILA NE!!!!oprez kasnije!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptySub Jun 27 2009, 01:06

Oprostio bi joj 2 puta, ali posle toga moze samo da dobije Kick in Ass!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? EmptyPet Jul 10 2009, 21:51

oprostila jednom..neponovilo se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dali biste oprostili prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: dali biste oprostili prevaru?   dali biste oprostili prevaru? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dali biste oprostili prevaru?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li ovo smatrate za prevaru???
» Ciji koncert nikada ne biste propustili?
» Dali ste wec..??
» Dali znate da prepoznate prijatelje...
» Dali fizicki izgled ima bitan znacaj u pronalazenju partnera??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: