Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li je sex bitan u vezi???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptyPet Avg 29 2008, 14:40

Da li je sex stvarno toliko bitn u vezi ili jednostavno veza moze da opstane i bez toga???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptyNed Avg 31 2008, 16:49

kad si stariji na primer 17 onda jeste
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptyČet Sep 04 2008, 17:59

Sex nije tolko bitan...bar ne za mene...


Poslednji izmenio tina_ dana Pet Sep 26 2008, 17:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptyPet Sep 19 2008, 23:18

i ja mislim da sex nije tolko bitan....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptySub Nov 01 2008, 06:21

E sad ovako,hmmm,pa nije ni sa 17,ja imam 16,ubrzo cu 17,i nije mi bitan,ali bas opusteno,ok,ima onih koji samo srljaju sto vise i sto pre,ali jbg,nevalja im to,ali sa vec 20 i preko je sex vrlo bitan u vezi,tina,pika,pitacu vas kad budete imale 18-20 god,a mozda i pre Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptyPon Nov 10 2008, 18:51

zawisi za koga...mozda..dewojci bitan a dechku ne! lolz onda ce ona njega da siluje..ahahahha...pa mozda i jeste...swaki hoce samo sex sex sex!Laughing


choweche...al sam looda!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je sex bitan u vezi??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je sex bitan u vezi???   Da li je sex bitan u vezi??? EmptySre Nov 12 2008, 16:58

maky94 ::
zawisi za koga...mozda..dewojci bitan a dechku ne! lolz onda ce ona njega da siluje..ahahahha...pa mozda i jeste...swaki hoce samo sex sex sex!Laughing


choweche...al sam looda!
Neka,pozitivno looda Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je sex bitan u vezi???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dali fizicki izgled ima bitan znacaj u pronalazenju partnera??
» Sta vam najvise smeta kod devojke kad ste u vezi???
» Da li je bolje biti sam il biti u vezi sa bilo kime???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: