Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta mislite o ovakvim devojkama???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyPet Avg 29 2008, 14:15

sta mislite o curama koje, takoreci, vrte momke oko malog prsta, npr. provociraju ih, smeskaju im se, a onda ih ispale i tako sve redom?!
A sta mislite o curi, koja je lepa, slatka, zgodna, ustvari dobre riba, nema decka koji je ne bi zeleo za curu, ali ih ona sve redom ispaljuje i odbija, a pritom je zanimljiva u drustvu, otvorena, itd.?
I na kraju, sta mislite o curama koje non-stop imaju drugog decka?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyNed Avg 31 2008, 16:50

znam ja sta je to to je kurv....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyČet Sep 04 2008, 17:58

aaaaa...evo ja sam napunila tu rec hip hop... to su bre jedne KURVEEEE
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyČet Sep 25 2008, 08:16

ma kurvetine teske,al naletece one na ostrog bobana Sta mislite o ovakvim devojkama??? 46919
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyPet Sep 26 2008, 22:41

jeste da neki muskarci samo za njma idu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptySre Okt 01 2008, 08:26

ja ih organski ne podnosim!!! kraveee.......uvek mi ukradu decka....koze jedne lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyČet Okt 02 2008, 19:37

ko ih podnosi...aaa sekii?? al meni nijedna do sad decka mi nije uzela nijedna kurva!!!!!!a niti ce...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyUto Okt 14 2008, 15:14

Sponzoruše Wink
hoćete opširnije? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptySre Okt 15 2008, 10:24

Tinche ::
aaaaa...evo ja sam napunila tu rec hip hop... to su bre jedne KURVEEEE
i sponzoruse!one misle da se njima swi diwe sto menjaju decka ko carape!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? EmptyNed Nov 09 2008, 01:44

Pikachu ::
ja ih organski ne podnosim!!! kraveee.......uvek mi ukradu decka....koze jedne lol!
heheh mene nece ! lol! ,e ja otisao u off,evo da se vratim :DSponzoruse,qrve,mada ima dosta takvih Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovakvim devojkama???   Sta mislite o ovakvim devojkama??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o ovakvim devojkama???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite o muzici??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: