Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li im treba reci???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptyPet Avg 29 2008, 14:02

Mnoge moje drugarice ne govore roditeljima o svojim vezama jer smatraju da su oni staromodni, da to neće razumeti.

Ipak, ima i onih roditelja kojima godine nisu ni bitne, i koji podržavaju svoju decu u tome, mada ja lično mislim da su oni u manjini. Puno je više onih kojoj svojoj deci u tom pogledu ne dozvoljavaju da se zabavljaju sa 14 ili, ne daj Bože, 13 godina.

Šta vi mislite o svemu tome, da li vi pričate svojim roditeljima o vašem dečku/vašoj devojci ili jednostavno sve to bude povereno najboljem drugu ili drugarici, ili bratu/sestri?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptyNed Avg 31 2008, 16:51

treba sto da ne
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptySre Sep 03 2008, 18:20

pa trebalo bi...al neki to ne kazu...ja sve kazem mojim roditeljima...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptySub Nov 08 2008, 01:21

trebalo bi da se kaze...neki kazu neki ne kazu... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptyNed Feb 08 2009, 20:53

Moji nikako nisu mogli da razumeju moju sada bivšu vezu .. to je bio horor.. međutim,kada su shvatili da teror u kući ne daje rezultate..stalo je sve,i prihvatili su ga..međutim,ja i on smo posle samo dva dana raskinuli ..što hoću reći da sam se džabe sa roditeljima toliko svađala,jer je on na kraju krajeva ispao veliki gad.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? EmptySub Maj 30 2009, 11:04

Ja sam imala jednu wezu ali nisam rekla mami...ali bez obzira na to ona je saznala...msm nnishta ne mozhe da se sakrije...Smile
a za to sam da se pricha roditeljima, msm ako nishta drugo bar da im kazhesh da imash dechka...Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li im treba reci??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li im treba reci???   Da li im treba reci??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li im treba reci???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stvari koje vam devojka nikako nece reci!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: