Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li je po vama normalno...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPet Avg 29 2008, 13:59

...da devojka od 15 god nikad nije imala decka...ili obrnuto...??!?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyNed Avg 31 2008, 16:51

nije normalno barem da je imala vezu 2 dana bilo bi isto nenormalno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyČet Sep 04 2008, 17:57

normalno je...jer neke su devojke jos uvjek staromodne...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPet Sep 19 2008, 23:24

po meni je to skroz ok..... bolje da nije imala decka nego da je imala nekog koji je hteo samo da je iskroristi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyČet Sep 25 2008, 08:14

normalno je,neki ne nemaju ni u 20-toj xexe:-)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptySub Okt 11 2008, 04:55

Pikachu ::
po meni je to skroz ok..... bolje da nije imala decka nego da je imala nekog koji je hteo samo da je iskroristi Smile

E to je pravi stav,samo sad slabo koja nije imala decka pre 12 godina a ne 15,a i slabo koja nije imala odnos pre 15 godine,u srbiji je proseg 15 godina gubitak nevinosti kod devojaka,to sam negde procitao,msm uzas bre,one nerazmisljaju nimalo,ae da imaju decka i sa 10 brig ame,ali odnose pre 15 god,ju,ju,ju,uzas
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyUto Okt 14 2008, 15:12

Naravno da je to normalno!
To je slično prvom sexu ..eto tako!
Nije fora da nadjes prvog sa ulice koji te poželi ..već kada osetiš potrebu za tim,i naučiš neke stvari u životu ..
te stvari trebaju da idu spontano,po razvijanju tela i uopšte mozga da razmisli šta može slediti,kako i gde dalje ..a ne da imaš nekog drpca da bi bila faca! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptySre Okt 15 2008, 10:09

zato ja jos uwek nemam decka....
da li ja sad treba da budem sa swakim koji me pozeli...?
ja cekam prawog....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPon Okt 20 2008, 17:54

Narawno da ne milice!!!Budi jos uwek newina (ko ja)..to zaista dobro..bar za mene..kao sto si rekla..cekaj PRAWOG...ima wremena za sex!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyUto Okt 21 2008, 17:32

hwala...neka moja drugarica,imala je komplex sto nema decka i odma taj dan se smuwala s drugom iz razreda da bi bila faca i ako ga ne woli!!!zamislite!!!msm,ja imam tek 11 godina,4. nowembra cu 12...po meni je jos rano za decka,a da se smuwam s nekim lewim koji me ni ne woli,to necu.....!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPet Jun 26 2009, 12:15

ja sam uprawo ukapirala da ja josh uwek nisam imala dechka, msm kad kazhem dechka msm na dechka, na prawu wezu, da se widjamo i swe to...xDDD
Imala sam wezu u kojoj sam ''dechka'' widela samo jednom, pa to ne rachunam...shto znachiiii cheers extraa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPet Jun 26 2009, 13:38

normalno...
et primer moje frendice....ma uziwa ona lepo...ona je zaljubljena u jednog i mnogo joj se swidja...a on nema pojma za to...jednostawno ne zeli da mu kaze....ako ona tako oce neka je...ja je wise ubedjujem ne mogu.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... EmptyPet Jul 10 2009, 21:52

to je sasvim ok..ne trebas da se ponasas u skladu sa godinama ili izgledom,vec u skladu sa dusom. ona je vodič tvog života.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je po vama normalno... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je po vama normalno...   Da li je po vama normalno... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je po vama normalno...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta vas avatar govori o vama???
» Sta devojka nikako ne bi smela da uradi pred vama???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: