Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Veza na daljinu

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyPet Avg 22 2008, 21:15

...sta mislite da li uspeva?

Kako verovati nekome do koga ti je stalo, a daleko je ?

Kako preci preko kilometara koji te dele od osobe do koje ti je stalo?

Mislite li da vredi ulagati trud u takvu vezu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyNed Avg 31 2008, 16:39

mom drugu uspeva i veza preko neta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyČet Sep 04 2008, 17:37

nenenene i NE!!! ae ajd da je druzenje al veza...?? To NEE...a hip hop kako mu to uspeva? ja to ne razume kako mu moze uspevati...!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyČet Sep 04 2008, 19:19

neznam ni ja samo on i bog znaju lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyČet Sep 04 2008, 22:41

ja mislim da moze....a ja i _ _ _ _ _ smo dokaz da moze lol! Veza na daljinu 463361
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyPet Sep 05 2008, 21:50

pa seki...moguce je...neznam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyUto Okt 14 2008, 15:10

Upravo sam u jednoj vezi na daljinu ..
za radoznale, 750km daleko živi Wink ...ali skoro svakog vikenda dolazi ovamo ..i nama je super Wink ..uskoro treba da se preseli u mesto odmah do mog grada..zbog posla Wink ..tako da ce biti jos bolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptySub Nov 08 2008, 01:38

ja msm da nekom uspeva a nekom ne... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptySub Nov 08 2008, 18:13

pa po meni ne bi uspela...msm sad da sam ja s nekim ko ziwi u BiH ili
negde blize....to ne bi islo.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyNed Feb 08 2009, 20:48

Heh ..moram da se nadovežem,prosto me nasmejao ovaj gore moj komentar..evo ovo komentarišem posle koliko vremena procenite kada sam napisala ono gore,a kada ovo ..daljina je učinila tada svoje,pre nekih 6 meseci smo još raskinuli .. daljina je čudo,i ne može ljubav opstati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyPet Jun 26 2009, 12:05

definitiwno sam i ja sad sigurna da je nemogucje!! Nikako!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu EmptyPet Jun 26 2009, 13:35

uspewa....
msm meni je uspela....jbg mora se preseliti u Nemacku pa nismo mogli da nastawimo dalje... Sad
al dobro bilo lepo....mada za wezu na daljinu treba dobro da razmislis....
upoznali smo se kad sam ja bila kod...i tako ja nekoliko dana tamo ostala....bi sta bi...Very Happy:D:D:D
sad ne znam koliko ima km do Bg...salim se 122 km....daleko od mene bio...a sad ko zna koliko...Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veza na daljinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Veza na daljinu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najduza veza u zivotu???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Ljubav-
Skoči na: