Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... EmptyPet Avg 22 2008, 20:30

...sta cete uraditi???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... EmptyNed Avg 31 2008, 16:32

ma kakava utakmica ja to negledam navaznije od svega mi je moja devojka
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... EmptySub Nov 01 2008, 22:37

Ma setnja i devojka,ebo utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... EmptySub Nov 15 2008, 13:34

hehe....jeste da je ovo muski kutak, al dok nam ne dodju muskarci, ajde i mi malo da odg. da ne zamre ovaj kutak skroz Very Happy

hmm....iskreno, meni ne bi smetalo da moj decko sedne da gleda utakmicu ako je to fudbal....posto obozavam fudbal.....a da je nesto drugo...mislim da bi mu vratila...mozda ne u tom trenutku, ali trazice i on nekad nesto, a mene ce tad da boli glava Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... EmptySub Nov 15 2008, 14:58

pa meni bi smetalo da on ne krece samnom u setnju!Al da igra barselona..onda ja ostajem da je gledam neka on ide sam da seta!!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...   Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Utakmica na tv-u a ona hoce u setnju...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Muski kutak-
Skoči na: