Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyPet Avg 22 2008, 17:46

ja bi otisla kod _ _ _ _ _ _ i zagrlila bi ga jakoooooooo, bez obzira na to sto vise ne pricamo, i ne bi ga pustila dok se ne desi to sto treba da se desi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyPet Avg 22 2008, 17:47

hahaha...je bih se pre toga ubilaaaa!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptySub Avg 23 2008, 21:17

Ja bi otisao u Srviju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyNed Avg 31 2008, 17:03

rekao bi juppppppppppiiii lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptySre Nov 05 2008, 21:11

i ja isto bi rekla jupppppppppiii lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyČet Nov 06 2008, 17:10

Zapalila bi skoluuu Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyNed Nov 09 2008, 01:59

A ja bih upoznao pikachu Very Happy,i proveo sa njom njoj najbolje sate Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? EmptyNed Nov 09 2008, 09:06

Ilija ti mene bas volis a? lol! Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? 492164
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???   Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta bi ste radili da zante da je sutra smak sveta???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Shta bi ste radili sa osobom iznad da mozete?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: