Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty
PočaljiNaslov: shta ste hteli da postanete kad ste bili malie? :)   shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) EmptyNed Nov 16 2008, 21:01

shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)   shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) EmptyPon Nov 17 2008, 03:25

Moj zivotni san je da postanem vojni pilot i sve sam radio da to postanem,ali kad su moji na kraju osmog zasrali,vise nemam zelju nikakvu,nista me nezanima:(
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)   shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) EmptyPet Jul 03 2009, 16:26

hahahahahaha..Ja sam zelela pre da postanem vozac kamiona!!!hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)   shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) EmptyČet Jul 09 2009, 17:54

da postanem frizer Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)   shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
shta ste hteli da postanete kad ste bili mali\e? :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Shta bi ste poneli na pusto ostrvo?
» Shta bi ste radili sa osobom iznad da mozete?
» Shta najwishe mrzite da chujete od swoje dewojke?
» Kad chujete rech 'shkola' shta wam prwo padne na pamet?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: