Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 High School Musical 3

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyČet Nov 13 2008, 21:03

Da li ste odgledali ovaj film...i sta mislite? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPet Nov 14 2008, 05:33

Jao odgledao sam prva 2 dela,stvarno su mi predobri,a samo da ugrabim malo vremena pa cu da skinem i treci deo,ako treba,mogu i ovde da vam postavim linkove pa dskidate i vi ako ocete Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPet Nov 14 2008, 18:38

ja nisam ni 1 ni 2 a ni 3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPet Nov 14 2008, 21:23

super je HSM 1 i 2..a obadwa sam pogledala cekam 3!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptySub Nov 15 2008, 09:45

Ja nisam....ni jedan deo lol! al dobro..ima vremena Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyČet Jun 25 2009, 16:48

Evo malo podataka o Zac Efronu koji glumi u HSM ako vas zanima :p ako ne jbg :p rodjen je 18.oktobra 1987 u gradicu San Luis Obsipu u Kaliforniji. U skoli je vazio za glavnog klovna u razredu pauze izmedu casova koristio je za smicalice kojima je razveseljavao celo drustvo ali i pored nestasluka vazio je za perfekcionistu jer se trudio da ima najbolje ocene . od desete godine igra glavne uloge u skolskim produkcijama. Sa 15 godina je bio glavna faca u skoli zbog svojih malih,ali znacajnih uloga u serijama CSI:Miami, ER, The Guradian. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPet Jul 03 2009, 15:00

E ja sam odgledala i 1 i 2 i 3. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





High School Musical 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: High School Musical 3   High School Musical 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
High School Musical 3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Kultura :: Filmovi-
Skoči na: