Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Samozadovoljavanje?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptyNed Nov 09 2008, 17:22

da li je to po vama okej? i zasto?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptyNed Nov 09 2008, 17:41

scratch uh...pa za neke to je u redu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptySre Nov 12 2008, 17:54

po meni je to skroz okej...mislim ja nisam probala ali cula sam iz pouzdanih izvora da je okej...Laughing
mislim ne vidim nista lose u tome... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptyPet Nov 14 2008, 03:29

Pa probaj lol!,msm ok je ,svi to rade Very Happy,msm neznam,neko od 12 god neko od 15,ali kad jednom probaju svi to rade,naucnici kazu da treba 1 na dan za normalan i zdrav zivot,osim ako taj dan niste vodili ljubav,onda nemorate Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptySub Nov 15 2008, 13:15

ja jos nisam probala....mislim ne znam....sta brate glupo mi lol! al ne znam....mozda probam...al kasnije....mnooooogo kasnije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? EmptySub Nov 15 2008, 23:12

Pa kasnije onda Very Happy lol! ima vremena Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Samozadovoljavanje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Samozadovoljavanje?   Samozadovoljavanje? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Samozadovoljavanje?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: