Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kontracepcija...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptyNed Nov 09 2008, 17:06

Koja je po vama najbolja zastita???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptyNed Nov 09 2008, 17:42

kondom..!!!!!I tablete..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptyPon Nov 10 2008, 18:43

Kondom I shtapici za kontracepciju! Kondom je prawa stwar...hehehehhe...al je gadno...jer ste otwarali nekada?
e ako niste,i nemojte. Uzasno je! Ja sam se zgadila...blajk!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptySre Nov 12 2008, 17:52

Pa ono kondom je najsigurniji...i najbolji posto stiti od raznih bolesti za razliku od ostalih sredstava....a tablete vam ne bi preporucila zbog onih nezeljenih dejstava...sta znam...onda oni flasteri,spirale i to....ne znam ni u to nisam bas nesto sigurna....ma kondomi su po meni najbolji... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptyPet Nov 14 2008, 03:36

KONDOMI RULLES lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptyPet Jun 26 2009, 13:02

owo sam powadila iz nekih nowina...gnjawi me da pishem swe pa cju ukratko...

Pilule
Swaka dewojka koja ima wishe od 14 god mozhe da dobije recept od ginekologa - BEZ SAGLASNOSTI RODITELJA! Pilula se uzima 21 dan i uwek u isto wreme. posle 7 dana pauze, u kojoj se jawlja menstruacija, zapochinje se uzimanje nowe kutije pilula.

Shtapicj
Owaj shtapicj welichine shibice stawlja se pod kozhu nadlaktice. Owaj postupak je bolan swega nekoliko minuta, ali je dewojka zashticjena 3 godine od trudnocje!

Injekcija
Owa injekcija se prima swaka 3 meseca u mishicj na ruci ili zadnjici. Injekcija sprechawa owulaciju i na taj nachin shiti od trudnocje!

Flaster
Flaster se lepi na stomak, zadnjicu ili spoljni deo nadlaktice. posle 7 dana stawlja se nowi flaster. Posle 3 nedelje prawi se pauza 1 nedelju i onda ponowo u krug. Flaster se necje odlepiti prilikom tushiranja ili kupanja.

Spirala
Ginekolog stawlja dewojci spiralu u waginu i ona je shtiti od trudnocje najwishe 5 godina. Ipak redowno se mora kontrolisati da li je spirala u prawilnom polozhaju.

Prsten

Owaj prsten stawlja se u waginu, bash kao i tampon. Ostaje tu 21 dan a onda se wadi kako bi nastupila menstruacija.

Owe metode pruzhaju zashtitu samo od trudnocje, ali ne i od bolesti kao shto su sida, herpes ili triper. Takwu zashtitu pruzha iskljuchiwo kondom!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... EmptySub Jun 27 2009, 01:03

Kondom je extra. ja samo palijam Trojanca Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kontracepcija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija...   Kontracepcija... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kontracepcija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: