Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prijateljsvo preko neta...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPet Avg 22 2008, 15:29

Da li je to moguce???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPet Avg 22 2008, 16:29

pa.. postoji...ja sam evo se spriljateljio s par drugova i drugarica i jedva cekam da ih uzivo upoznam nadam se da ce to biti vrlo brzo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyNed Avg 24 2008, 14:10

Hehe, moguce jee
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPon Avg 25 2008, 11:02

Naravno da je moguce...ja imam super friendove preko neta....!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPon Avg 25 2008, 22:31

Pikachu ::
Naravno da je moguce...ja imam super friendove preko neta....!!! Smile


A dal sam ja tu???



NARAVNOOO!!! evo ja i mima...najbolje prijateljice... Sto Da ne??? Razz Very Happy

I naravno tu je i Zt...i mnogi drugi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptySre Avg 27 2008, 00:51

tina bre naravno...Naj frendice mi Ti i Mia... Smile a friend, zna se, ZT, a tu je i Nikola, Lazar, Duki....!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyNed Avg 31 2008, 16:41

da normalno imam vec preko 50 drugova preko neta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPon Okt 13 2008, 21:28

Pikachu ::
Naravno da je moguce...ja imam super friendove preko neta....!!! Smile
ja imam 1000000000000000000!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyUto Okt 14 2008, 15:07

Imam naravno ..
evo,sadašnju ljubav sam upoznala preko neta Wink ..kasnije je to prešlo u viđanje,a posle u ljubav ..i nama je divno! Very Happy
a do pre toga..nema šanse da bih poverovala u prijateljstvo a kamoli u ljubav preko neta..dok se ne doživi,nema teorije čovek da poveruje u to Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptySre Okt 15 2008, 19:24

Pikachu ::
tina bre naravno...Naj frendice mi Ti i Mia... Smile a friend, zna se, ZT, a tu je i Nikola, Lazar, Duki....!!! Smile

hehe...znam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyNed Nov 02 2008, 01:20

haha,pa da Very Happy moguce je Very Happy i desilo mi se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyNed Nov 02 2008, 01:43

ilija stvarno :p

Evo meni je ilija najbolji drug i na netu i van njega lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyNed Nov 02 2008, 12:11

Moguće je... I sam sam stekao puno prijatelja preko neta, veći broj njih i uživo poznajem... I ne žalim se na njih... Super su... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... EmptyPon Nov 03 2008, 22:48

mogu ce je..... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljsvo preko neta... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljsvo preko neta...   Prijateljsvo preko neta... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljsvo preko neta...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta ste poslednje skinuli s neta???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: