Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vase zelje.......

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptyČet Okt 30 2008, 20:02

Koje su to???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptySub Nov 01 2008, 23:28

Da imam zenu koju cu voleti,ali to tek kasnije i da ona naravno mene voli,zasad,da polozim za A kategoriju da mogu da vozim motor sto sam kupio i da neizneverim danijelu Very Happy hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptyNed Nov 02 2008, 11:32

ilijar10 ::
Da imam zenu koju cu voleti,ali to tek kasnije i da ona naravno mene voli,zasad,da polozim za A kategoriju da mogu da vozim motor sto sam kupio i da neizneverim danijelu Very Happy hahaha

To tii neko devojce a??? Razz

Meni su zelje daaa....ma ne znam....da budem vukovac, da upoznam marchela....i tako sve neke gluposti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptySre Nov 05 2008, 20:36

meni je da dodje jos jednom grupa Queen u Bograd,pa da idem na koncer...posto s vec bili ali ja nisam isla vec moj brat... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptyNed Nov 09 2008, 02:05

Pikachu ::
ilijar10 ::
Da imam zenu koju cu voleti,ali to tek kasnije i da ona naravno mene voli,zasad,da polozim za A kategoriju da mogu da vozim motor sto sam kupio i da neizneverim danijelu Very Happy hahaha

To tii neko devojce a??? Razz

Meni su zelje daaa....ma ne znam....da budem vukovac, da upoznam marchela....i tako sve neke gluposti Very Happy
pa neznam sta si htela da kazes,zensko jeste,ali nije mi devojce Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... EmptyNed Nov 09 2008, 09:04

pa devojka sam htela da kazem Very Happy

e da menije zelja da Linkin Park nekad dodje u srbiju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vase zelje....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase zelje.......   Vase zelje....... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vase zelje.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vase ime na japanskom....
» Koje je vase doba, dan ili noc?
» Vase misljenje o forumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Swashtara =)-
Skoči na: