Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Drugovi od rodjenja

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptyPet Avg 22 2008, 15:26

Imate li nekog koga poznajete od rodjenja?mislim na vreme kada ste se igrali u ogradici,spavali u istom krevetcu i zajedno ucili da piskite u nosu i sve te stvari koje rade bebe...???

Ja imam jednu drugaricu sa kojoj se druzim od 1. god... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptyNed Avg 31 2008, 16:44

da jednog druga isti dan smo roceni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptyČet Sep 04 2008, 17:25

da mnoge prijatelje...koji su jos ostali moji drugovi....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptyPon Okt 13 2008, 21:25

da!drugarica Minja!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptyUto Okt 14 2008, 15:08

Sa jednom drugaricom sam se godinama družila,odmalena..krenule smo i zajedno u školu ..ali posle nekoliko godina ja sam se odselila u Srbiju,a ona ostala na Islandu ..
kad-ikad odem na Island,i sretnem je u nekoj prodavnici,sasvim slučajno..prepoznamo se odmah,poletimo u zagrljaj,,i onda,gde si šta ima,sta je bilo 2003-će,5-te itd Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja EmptySre Nov 12 2008, 17:07

heheh,nemam,sve ostalo jer sam se odselio iz rodnog grada Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugovi od rodjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi od rodjenja   Drugovi od rodjenja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugovi od rodjenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: