Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sex sa drugom/drugaricom?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptyNed Okt 26 2008, 10:00

da li je to okej po vama??? i zasto?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptyNed Okt 26 2008, 14:37

sa drugom??ne bre!!!to je nenormalno,i cak da ti je naj drug!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptyNed Okt 26 2008, 14:50

Ako nemas sta da napises preskoci temu, pa odgovori sledeci put! Ovo se racuna kao SPAM!

Edit by: Pikachu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptyNed Okt 26 2008, 14:52

pa napisi...nemoj da ti bude tesko...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptySub Nov 01 2008, 06:23

ovako,po meni nije ok,ali ima ljudi kojima je sex najbitniji,koji su zavisni od njega,ali to vec nije skroz normalno!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex sa drugom/drugaricom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex sa drugom/drugaricom?   Sex sa drugom/drugaricom? EmptySub Nov 01 2008, 08:24

tina ::
sa drugom??ne bre!!!to je nenormalno,i cak da ti je naj drug!!!!

ja mislim da je nenormalnije sa najdrugom nego s ovim ovako.....al nije normalno ni jedno ni drugo...mislim ima onih kojima je to ok...al ja nikad ne bi mogla da spavam s drugom... Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Sex sa drugom/drugaricom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: