Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Oralni sex

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Oralni sex Empty
PočaljiNaslov: Oralni sex   Oralni sex EmptyNed Okt 26 2008, 08:59

Da li bi ste probali...ili mozda vec jeste???
ako bi ste probali....zasto...?
a ako jeste.....kako to izgleda???


ja naravno nisam probala.....ali probacu, verovatno...! mislim tolko nih to radi...verovatno je dobro lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex   Oralni sex EmptyNed Okt 26 2008, 14:51

ma nisam probala...al mozda cu da probam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex   Oralni sex EmptySub Nov 01 2008, 06:15

Pika da se nevaras malo???ok svako voli drugo,ali znam ih dosta koje su probale bas tako kao ti,kao ma lepo je sve to rade,hmmm,pa im se bas i nije svidelo,i izbegavaju to,ali ok,sve treba probati! a i vecina devojaka pre gubitka nevinosti prvo probaju oralni sex
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex   Oralni sex EmptySub Nov 01 2008, 08:30

ilija nemam pojma...i meni to malo fuj ovako sad kad gledam, al ne znam...mislim nista ne gubim ako probam Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex   Oralni sex EmptySub Nov 01 2008, 22:46

Negubis,ali mozes da se razocaras,i da ti se zgadi,ali ti kako hoces Very Happy,pazi,kao sto sam rekao,puno mojih drugarica je tako mislilo,i razocarale su se i imaju veliku odbojnost prema oralnom sexu,a to nekim deckima smeta,samo nezelim da se to i tebi desi Sad
Nazad na vrh Ići dole
 
Oralni sex
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Sex-
Skoči na: