Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Skolski biseri..

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPet Okt 17 2008, 20:12

Ovde mozete pisati bisere vasih profa ili svojih drugova..Slobodno!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptySub Nov 01 2008, 23:08

Na casu veronauke,pita ucenik profesora profesore jel verujete u boga,kaze proff DA,a djak,kako,jeste li ga nekad videli?? kaze profesor ovako: srdjo,a da li ti imas mozak??,kaze on imam,a proff njemu:a jesi ga nekad video?srdjan kaze ne,i kaze proff,pa eto,onda nemas mozak hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyNed Nov 02 2008, 17:21

ilijar10 ::
Na casu veronauke,pita ucenik profesora profesore jel verujete u boga,kaze proff DA,a djak,kako,jeste li ga nekad videli?? kaze profesor ovako: srdjo,a da li ti imas mozak??,kaze on imam,a proff njemu:a jesi ga nekad video?srdjan kaze ne,i kaze proff,pa eto,onda nemas mozak hahahahahahaha

hahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPon Nov 03 2008, 14:58

to je bilo u 4 ili 3 raz. kad smo imali prirodu i dr.. ucili mi sta se dobija od koje zivotinje i mi imali nekoliko slika u knjizi i sad dosao red konja i ovi podignu ruku a moja uciteljica prozove nekog milosa i ona kaze:milose neci nam sta se to dobija od konja?
a on:ociteljice od konja se dobija.... a da od konja se dobija vino.
a uciteljica:kako to?
a on:pa znate ono vino Zdrevceva krv. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyUto Nov 04 2008, 11:44

nastavnik:''Kako ti je ime?''
Učenica:''Marija.''
nastavnik:A prezime?''
Učenica:''Pa, ja se zovem Marija i pre zime i posle zime!''
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyUto Nov 04 2008, 11:46

Nastavnik fizike:''Sedi dole,nesrećo ljudskog roda!'' Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyUto Nov 04 2008, 17:35

na geosu moja drugarica nesto pise a ona nije cula pitanje
i nastawnica nju prozowe i njoj drugarica iz klupe sapuce:
"razwoj fabrika" i tako nekoliko puta joj owa sapne
i odjednom kaze ta:"razwoj paprika"!mi smo wristali od smexa!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyČet Nov 06 2008, 01:14

{Maki} ::
to je bilo u 4 ili 3 raz. kad smo imali prirodu i dr.. ucili mi sta se dobija od koje zivotinje i mi imali nekoliko slika u knjizi i sad dosao red konja i ovi podignu ruku a moja uciteljica prozove nekog milosa i ona kaze:milose neci nam sta se to dobija od konja?
a on:ociteljice od konja se dobija.... a da od konja se dobija vino.
a uciteljica:kako to?
a on:pa znate ono vino Zdrevceva krv. Very Happy
Ovo je dobra provala hahahahehehehhehe
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPon Nov 10 2008, 22:03

danas u skoli na casu engleskog meni neki drug prevodio(otprilike sam znala o cemu se radi ali nisam bila sigurna)i kad mi je sve preveo (a zadnja rec u lekciji bila "mama") ja podignem ruku da pitam nastavnicu nesto i ona me prozove a ja da umesto da kazem nastavnice ja kazem mama...i ispalo je bilo mama mozete li mi objasniti ovo? a ovi ostali su popadali od smeha!!!hahahahahahahahahahahahahahahahahaha ali pre toga me nastavnica povalila Skolski biseri.. 33422
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPon Nov 10 2008, 23:14

profesor likownog:cas je swetinja,ti si awetinja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPon Nov 10 2008, 23:19

nastawnica tehnickog..:slusaj lutko pozwadju policiju ako me budes maltretirao tim pitanjima!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. EmptyPon Nov 10 2008, 23:20

{Maki} ::
danas u skoli na casu engleskog meni neki drug prevodio(otprilike sam znala o cemu se radi ali nisam bila sigurna)i kad mi je sve preveo (a zadnja rec u lekciji bila "mama") ja podignem ruku da pitam nastavnicu nesto i ona me prozove a ja da umesto da kazem nastavnice ja kazem mama...i ispalo je bilo mama mozete li mi objasniti ovo? a ovi ostali su popadali od smeha!!!hahahahahahahahahahahahahahahahahaha ali pre toga me nastavnica povalila Skolski biseri.. 33422


To se desilo i meni!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skolski biseri.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski biseri..   Skolski biseri.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skolski biseri..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Skola-
Skoči na: