Our Place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Place

forum na kome mozete reci svoje misljenje i izraziti svoj stav, a da vas niko zbog toga ne dira! ^^
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tuca za pamcenje..???

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Tuca za pamcenje..??? Empty
PočaljiNaslov: Tuca za pamcenje..???   Tuca za pamcenje..??? EmptyPet Okt 17 2008, 19:54

Kada je to bilo..?? Sa kim??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuca za pamcenje..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca za pamcenje..???   Tuca za pamcenje..??? EmptyNed Nov 09 2008, 01:09

U skoli,lik me 3 puta navatao,i onda ja otisao u skolu on opet kreno prvi na mene,izvadio noz na mene,i ja sam bokser i eto,popio on batina Very Happy heheh,nista posebno,nevolim bas tuce i nisam sklon njima,i puno trpim,ali kad me neko nakaci,onda bude svasta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuca za pamcenje..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca za pamcenje..???   Tuca za pamcenje..??? EmptyNed Nov 09 2008, 08:53

jaoj....ej vi niste svesni kako ja volim da se bijem....znam da sam zensko i da to nije lepo, al sta cu...odrasla sam sa decacima lol!

Ma jedna koza se zaljubila u mog decka...i dosla nesto, pocela da mi kenja kako ako ne raskinem s njim ima da me ubije....i ja reko ''ajd ubij me,da vidim i to cudo'' i ona me udarila u nogu....zamisli, U NOGU! i onda sam ja tu malo...ovo ono.....i dosla direktorka...i za malo da nam smanje ocene iz vladanja..... ali bas je bilo super! Very Happy

A inace svaki dan bijem decake iz odeljenja...al nista ozbiljno...po 2 samara samo....zato sto mnogo im lete ruke tamo gde ne treba lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuca za pamcenje..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca za pamcenje..???   Tuca za pamcenje..??? EmptySre Nov 12 2008, 16:26

Pikachu ::
....zato sto mnogo im lete ruke tamo gde ne treba lol!

Hahahahhahah lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tuca za pamcenje..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca za pamcenje..???   Tuca za pamcenje..??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tuca za pamcenje..???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Our Place :: Drustvo :: Muski kutak-
Skoči na: